در یک اتاق خواب کوچک  که به هم ریخته و شلوغ، و مملو از لباس های مختلف است که روی هم تلنبار شده اند،

لباس پوشیدن بسیار مشکل است و باعث می شود لباس های شما چروک شوند وگاهی از بین بروند . امروزه ساخت اتاق های کوچکی برای نگهداری و تعویض لباس که به آن ها اتاق نگهداری از لباس ها  ( walk-in closet(  می گویند در خانه هایی که فضای بزرگتری دارند متداول شده است ، در این اتاق ها با کمد های طبقه بندی شده و اکسسوری های مناسب شما هم به سادگی

لباسهای خود را مرتب و هم به راحتی آن ها را پیدا می کنید . به این ترتیب می توان ، لباس ها را بسیار تمیز و پاکیزه نگه داشت

و در عین حال هر چیزی از کفش ، کیف ، کلاه گرفته تا وسایل دیگر را می توان به ترتیب و در دسترس قرار داد.

بهترین اتاق های نگهداری از لباس ها آنهایی هستند که نقش فضای تعویض لباس را هم بازی می کنند و لباس پوشیدن را از فعالیتی  استرس زا و سخت تبدیل به کاری لذت بخش و مفرح می کنند.

دکوراسیون اتاق لباس

بهتر است از یک رنگ روشن روی قسمت های چوبی استفاده کنید ، یک قالی یا فرش طرح دار به فضا اضافه کنید وهمچنین یک نیمکت زیبا اضافه کنید تا هم به اتاق شما زیبایی بخشد وهم پوشیدن کفش ها و جوراب ها راحت تر انجام شود.

در کمد و اتاق لباس از ترکیب رنگ سفید و چوب استفاده کنید . به جای این که اتاق نگهداری از لباس ها و طبقات و لباس های موجود در آن را تبدیل به فضای نیمه پنهان کنید ، آن را به گونه ای طراحی کنید که در کنار اتاق خواب در فضا بدرخشد.

دراتاق نگهداری از لباس ها تاکید روی فضاهای نکهدارنده از کفش و کیف است تا تمام کیف ها و کفش ها در آن جا شود . ارتفاع قفسه ها به گونه ای طراحی شده تا هر کفشی با هر ارتفاع پاشنه ای درآن جا شود و در عین حال فضاهای نکهداری از کیف ها قادرند هر نوع کیفی را در خود جای دهند.

اتاق های لباس ها معمولا امتدادی از اتاق خواب هستند ، اما هم چنین می توان این فضا را در کنار حمام ساخت.

رنگ های تیره ، کمد دیواری های شیک و زیبا و کمد هایی با روکش های چرمی به اتاق نگهداری و تعویض لباس ها حس وحالی جذاب و خاص داده اند. قراردادن یک کاناپه کوچک باعث می شود تا فرد بتواند کفش های خود را به راحتی بپوشد ودر عین حال آینه های قدی باعث شده اند تا فضا بزرگ تر به نظر برسدوفرد پس از پوشیدن هر لباس بتواند خود را در آینه ببیند.

وهمچنین اتاق لباس باید روشن باشدوجود یک پنجره با نور پردازی مناسب می تواند در تعویض لباس و زیبایی آن موثر باشد.

 

درباره مدیریت سایت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *